Wynajmujemy samochód z wypożyczalni

Usługi

Scenariusz:

Wynajem aut to usługa, której popularność wśród mieszkańców Polski stale rośnie. Działające na rynku wypożyczalnie bardzo mocno zabiegają o klientów. W efekcie wynajem aut staje się coraz bardziej korzystną ofertę dla klientów. Zobaczmy, co proponuje jedna z największych wypożyczalni.

Różnorodne auta i czas wynajmu

Wypożyczalnia aut wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów i oferuje możliwość wynajęcia samochodu na krótki, jak i bardzo długi czas. Wynajem aut to propozycja, z której mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wypożyczalnia aut ma wyjątkowo bogatą flotę pojazdów składającą się z aut osobowych i dostawczych. W każdej z tych kategorii dostępne są pojazdy różnych marek. Wypożyczalnia oferuje również wynajem samochodu z kierowcą. Możliwe jest również wynajęcia vana sześcio-, siednio lub dziewięcioosobowego. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, pojazdy serwisowane są w stacjach ASO, a ich maksymalny wiek to 24 miesiące.

Różne możliwości rezerwacji

Wybrany samochód klienci mogą zarezerwować telefonicznie lub drogą online. Wynajem samochodu online związany jest z dodatkowymi rabatami. Oczywiście także klienci, którzy zdecydują się na wynajem samochodu i dokonają rezerwacji telefonicznie lub osobiście, mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Wypożyczalnia samochodów ma 31 oddziałów na terenie całej Polski. Miejsce odebrania i oddania auta uzgadnia się dokonując rezerwacji. Wszystkich zainteresowanych tym tematem, odsyłamy do naszego wcześniejszego tekstu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *