Jak w pomieszczeniu wyeksponować prasę?

Jak w pomieszczeniu wyeksponować prasę?

Wydawałoby się, że w dobie elektroniki rzadko kto sięga po gazety. Jest to oczywiście mit. Dobry jakościowo stojak na gazety to przedmiot, który coraz częściej gości w domach, ale i tak nadal wiedzie prym w lokalach, gdzie klienci z różnych powodów zmuszeni są czekać w kolejce. Przekonaj się z niniejszego wpisu, jakie wiążą się z nim korzyści.

Higiena w dzisiejszych czasach to podstawa 

Nie da się ukryć, że odpowiednio wybrany do wystroju pomieszczenia stojak na czasopisma nie pełni tylko i wyłącznie funkcji estetycznej, ale i umożliwia zachować w lokalu większą higienę. Nic tak nie przenosi zanieczyszczeń jak prasa, pozostawiona na parapetach, fotelach, kanapach czy też stolikach kawowych. Odpowiednio dobrany stojak na gazety jest nie tylko w stanie ją wyeksponować w atrakcyjny sposób, ale i ograniczyć jej ilość. Łatwo się go również czyści, co tylko bardziej jest doceniane. 

Wysokiej jakości materiał 

Miejsca publiczne zawsze wiążą się z wielkim ryzykiem, które przybiera różne oblicza. Jednym z nich są kradzieże. Odpowiedni stojak na gazety, zakupiony u sprawdzonego producenta, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których został wykonany, nie tylko oprze się uszkodzeniom mechanicznym, ale i w odpowiedni sposób przytwierdzony do ściany z pewnością nie stanie się łupem złodziei. Jeżeli chce się inwestować w uchwyt na gazety, to tylko i wyłącznie taki. Świetnie spisze się on na dworcach, uczelniach, peronach, a nawet w galeriach. Można w nim umieszczać ulotki, katalogi oraz gazetki promocyjne.