Jakie gadżety musisz mieć?

Jakie gadżety musisz mieć?

Istnieje wiele akcesoriów do wyboru dla praktycznie każdego smartfona na rynku. Każda hurtownia GSM oferuje nam niezwykle wiele produktów, które pomogą zrewolucjonizować nasz telefon. Które z nich będą dla nas najbardziej przydatne?

Kij do selfie i Power bank

Czy masz dość bolesnego rozciągania ramion podczas robienia selfie krajobrazowego? Jeśli tak, to każda hurtownia akcesoriów GSM zaoferuje nam selfie-stick. Dobry kij do selfie ma maksymalnie 36 cali szerokości i wsuwa się do około 7,1 cala, co wystarczy, aby zmieścić się w torebce. Zapewni to więcej miejsca, aby zmieścić wszystkich na zdjęciu, a nawet możliwość robienia szczegółowych zdjęć krajobrazów.

Przenośna ładowarka lub zewnętrzna bateria to jedno z najważniejszych akcesoriów, które zawsze powinien mieć telefon komórkowy i który zaoferuje nam hurtownia akcesoriów do telefonów. Występują w różnych pojemnościach i rozmiarach w zależności od tego, czego szukasz. Mniejsze powerbanki będą ładować słabiej, ale nadrabiają to przenośnością. Typowa bateria w nowoczesnym smartfonie ma pojemność od 2000 do 3000 mAh. Zalecamy wybór pojemności około 6000 mAh, co stanowi dobre połączenie mocy i przenośności.

Słuchawki i obiektywy do aparatów

Jeśli chcesz słuchać muzyki, potrzebujesz czegoś lepszego niż standardowe słuchawki. Jeśli lubisz sport, rozważ inwestowanie w słuchawki Bluetooth, ponieważ brak kabla znacznie ułatwi oglądanie meczów piłkarskich. Aby dodać szeroką gamę wszechstronności do fotografii smartfona, powinieneś kupić jeden z najwyższej jakości obiektywów do aparatów dostępnych na rynku. Tego rodzaju obiektywy są wyposażone w sztywny czarny plastikowy klips, który można bezpiecznie przymocować do aparatu smartfona. Aby przenieść swoje zdjęcia na wyższy poziom, należy wziąć pod uwagę szerokokątny obiektyw .36X, który umożliwia robienie zdjęć panoramicznych oraz 25-krotny obiektyw makro do uchwycenia najdrobniejszych szczegółów.