Jakie jest wyposażenie satelitarnych wozów transmisyjnych?

Jakie jest wyposażenie satelitarnych wozów transmisyjnych?

Telewizja transmituje mnóstwo różnorodnych wydarzeń na żywo. Coraz więcej jest także wydarzeń, które transmitowane są na żywo w internecie. Transmisje na żywo wymagają zaangażowania do pracy wielu osób, a także odpowiedniego sprzętu. Miejscem pracy wielu osób jest wóz transmisyjny.

Jakie są nowoczesne wozy transmisyjne?

Wóz transmisyjny zarówno ten sprzed kilku dekad, jak i ten używane obecnie powstają na bazie samochodów dostawczych. W większości stacji telewizyjnych oraz firm, które specjalizują się w produkcji telewizyjnej i internetowych transmisjach na żywo jako wóz transmisyjny wykorzystuje się samochody dostawcze Iveco Daily. Oczywiście pojazdy te przechodzą wcześniej odpowiednią adaptację. Wozy realizacyjne współczesne wykorzystują przede wszystkim przekaz satelitarny. Wozy satelitarne są wyjątkowo mobilne. Wykorzystując satelitarne wozy realizacyjne można prowadzić transmisję na żywo niemal z każdego miejsca na świecie. Do tego wozy realizacyjne są bardzo bogato wyposażone. 

Jakie jest ich wyposażenie?

Firma, która zajmuje się realizacją profesjonalnych transmisji oferuje również wynajem wozu transmisyjnego. Wynajem wozu transmisyjnego umożliwia realizację wysokiej jakości transmisji, jego wyposażenie jest naprawdę bardzo bogate. Na jego wyposażeniu jest między innymi: 20-kanałowy mikser wizji, 3-kanałowy system powtórek slow-motion NewkTek 3Play – doskonały do przygotowania transmisji z wydarzeń sportowych. Wszystkich, których interesuje wynajem wozu transmisyjnego zachęcamy do lektury naszego wcześniejszego tekstu.