Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnie samochodów to lokale usługowe od dawna obecne na naszym rynku. Popularność świadczonych przez nie usług jednak dopiero od kilku lat stale rośnie. Usługi, które świadczy wypożyczalnia samochodów skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Różnorodna, bardzo bogata oferta

Wypożyczalnia samochodów działa na rynku niemal 20 lat. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu klientów, wciąż jednak stara się uatrakcyjniać swoją ofertę. Firma dysponuje bardzo bogatą flotą pojazdów. Na podkreślenie zasługuje to, iż w większości są to nowe samochody. Wiek najstarszych aut to 2 lata. Do wyboru klienci mają szeroki wybór samochodów osobowych oraz dostawczych. Wypożyczalnia samochodów oferuje do wynajęcie samochody osobowe klasy ekonomicznej oraz klasy Premium. Tym, co wyróżnia ofertę ogólnopolskiej wypożyczalni jest między innymi możliwość wypożyczenia auta z kierowcą. Z tej usługi także mogą skorzystać i osoby prywatne i firmy.

Gdzie działa wypożyczalnia?

Jak wspomnieliśmy, jest to wypożyczalnia o zasięgu ogólnopolskim. Swoje oddziały firma posiada w 31 miastach. Są to między innymi:Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Rzeszów, Katowice, Kraków, Łódź, Zielona Góra. Osoby, które zdecydują się wynająć samochód, nie muszą oddawać go w tym samym mieście. Cechą charakterystyczną wypożyczalni są atrakcyjne ceny i bardzo wysoka jakość świadczonych usług. W ofercie jest ponad 2500 samochodów najbardziej renomowanych marek. Z pracownikami firmy klienci mogą kontaktować się 7 dni w tygodniu. Zobacz ofertę: https://carnet.pl/