Wynajmujemy samochód z wypożyczalni

Wynajmujemy samochód z wypożyczalni

Wynajem aut to usługa, której popularność wśród mieszkańców Polski stale rośnie. Działające na rynku wypożyczalnie bardzo mocno zabiegają o klientów. W efekcie wynajem aut staje się coraz bardziej korzystną ofertę dla klientów. Zobaczmy, co proponuje jedna z największych wypożyczalni.

Różnorodne auta i czas wynajmu

Wypożyczalnia aut wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów i oferuje możliwość wynajęcia samochodu na krótki, jak i bardzo długi czas. Wynajem aut to propozycja, z której mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wypożyczalnia aut ma wyjątkowo bogatą flotę pojazdów składającą się z aut osobowych i dostawczych. W każdej z tych kategorii dostępne są pojazdy różnych marek. Wypożyczalnia oferuje również wynajem samochodu z kierowcą. Możliwe jest również wynajęcia vana sześcio-, siednio lub dziewięcioosobowego. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym, pojazdy serwisowane są w stacjach ASO, a ich maksymalny wiek to 24 miesiące.

Różne możliwości rezerwacji

Wybrany samochód klienci mogą zarezerwować telefonicznie lub drogą online. Wynajem samochodu online związany jest z dodatkowymi rabatami. Oczywiście także klienci, którzy zdecydują się na wynajem samochodu i dokonają rezerwacji telefonicznie lub osobiście, mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Wypożyczalnia samochodów ma 31 oddziałów na terenie całej Polski. Miejsce odebrania i oddania auta uzgadnia się dokonując rezerwacji. Wszystkich zainteresowanych tym tematem, odsyłamy do naszego wcześniejszego tekstu.