Dlaczego warto zamówić wizytówki PCV?

Dlaczego warto zamówić wizytówki PCV?

Wizytówki są bardzo ważnym elementem wizualnej identyfikacji firmy. Bardzo często od pierwszego wrażenia zależą dalsze kontakty biznesowe. Biznesmeni, którzy chcą być poważnie traktowani przez potencjalnych klientów i kontrahentów nie mogą zrezygnować z posiadania firmowych wizytówek.

Jakie wizytówki wybrać?

Współczesne wizytówki to już nie tylko tradycyjne papierowe kartoniki. Do produkcji wizytówek używane są coraz bardziej nowoczesne materiały. Do tych, które cieszą się rosnącą popularnością należą te drukowane na tworzywie sztucznym – PCV. Wizytówki PCV mają mnóstwo zalet. Wizytówki PCV są przede wszystkim zdecydowanie bardziej trwałe niż papierowe. Wizytówki PCV są drukowane na polichlorku winylu. Jest to tworzywo sztuczne, które może być półprzezroczyste lub przezroczyste. Dzięki temu można wykonać także bardzo oryginalne wizytówki przezroczyste. Wizytówki przezroczyste nie zdążyły się jeszcze bardzo mocno upowszechnić w Polsce. Warto więc postawić na wizytówki plastikowe, aby czymś się wyróżnić.

Wyjątkowo interesujący wygląd

To cecha, którą bardzo pozytywnie wyróżniają się wizytówki plastikowe przezroczyste. Wizytówki plastikowe przezroczyste można zaprojektować bardzo różnie. W zależności od projektu, wizytówki plastikowe przezroczyste mogą być wyjątkowo skromne i eleganckie, ale też przyciągające wzrok z daleka. Plastikowe karty wykonywane są techniką offsetu. W efekcie nadruki na plastikowe karty są bardzo trwałe. Więcej o plastikowe karty możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.