Wypożyczanie samochodów: na czele popularnych usług

Wypożyczanie samochodów: na czele popularnych usług

Z usług, które oferuje wypożyczalnia aut bardzo chętnie korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Wypożyczalnia aut dokłada wszelkich starań, aby jej oferta była bogata i różnorodna. Wypożyczalnia aut proponuje wynajem na atrakcyjnych warunkach. Zobaczmy, jaka jest jej oferta. 

Różny okres wynajmu 

Wynajem aut jest możliwy na bardzo różny czas. Z reguły klientom indywidualnym wypożyczalnia samochodów umożliwia krótkoterminowy wynajem aut. Można wynająć samochód na przykład tylko na weekend. Odbiór i zwrot wynajętego samochodu możliwy jest w 31 miastach na terenie całego kraju. Rezerwacji auta klienci mogą dokonać telefonicznie lub przez internet. Dla firm wypożyczalnia proponuje nie tylko krótkoterminowy wynajem samochodu. Możliwy jest również średnio- i długoterminowy wynajem samochodu. Długoterminowy wynajem samochodu to dla firm wyjątkowo korzystna propozycja. Co miesięczne opłaty ponoszone na konto wypożyczalni nie zmniejszają zdolności kredytowej firmy korzystającej z wynajmu. 

Jakie samochody można wynająć?

Wypożyczalnia umożliwia wynajęcie samochodów osobowych, dostawczych oraz vanów. Do wynajęcia są samochody osobowe, które zużywają bardzo małe ilości paliwa oraz samochody klasy Premium. Segment samochodów dostawczych obejmuje również auta typu kontener i plandeka. Z kolei vany dostosowane są do przewozu sześciu, siedmiu lub dziewięciu osób. W trosce o najwyższy standard usług, w wypożyczalni nie ma aut starszych niż dwuletnie. Więcej o wypożyczalni samochodów można przeczytać w naszym poprzednim artykule.